21.05
2019


В рамках Трастового фонду НАТО стартував новий проект з ліквідації могильника радіоактивних відходів на КіровоградщиніАгенція НАТО з підтримки та постачання (NSPA) підписала контрактні документи з підрядною організацією в рамках проекту Трастового Фонду НАТО із захоронення радіоактивних джерел в Україні «Ліквідація могильника радіоактивних відходів, які зберігаються на об’єкті «Цибулеве» Міністерства оборони України».

Обрання підрядника відбувалося у рамках міжнародного конкурсу, у якому перемогла компанія «НТ-ІНЖИНІРИНГ».Як зазначає голова ДАЗВ Віталій Петрук, співпраця з НАТО у сфері перезахоронення «історичних» РАВ є надзвичайно важливою, адже радіаційна безпека є важливою складовою системи національної безпеки України та головним пріоритетом ДАЗВ. Підтримка цього проекту такими країнами-донорам як Федеративна Республіка Німеччина та Норвегія, дозволила сьогодні продовжити успішну співпрацю з ліквідації могильників, що утворилися внаслідок виконання військових програм колишнього СРСР, та реабілітації території сховищ.

Сайт ОДА

Один комментарий

 • Дід Панас пишет:

  Шось тут не чисто!
  Радіоактивні відходи, іх розміщення і захоронення – це проблема з проблем усіх розвинених краін світу. В розумінні позбавитись від них на своіх територіях.
  Радіаційний могильник, це той об’єкт де щось небезпечне вже надійно захоронене!
  Тепер мова йде про розкриття радіаційного могильника і …перезахоронення!?? Де, перезахоронення??, кому цей гембель потрібен? Скорше за все мається на увазі і транспортування кудись?…
  Просто так, на шару, за чужі кошти, альтруізм і отєчеська забота від НАТО про Цибулево…і державну безпеку Украіни!?? – Дозвольте не повірити!!
  Гроші, іх освоєння, суєта, і щось підспудно-невідоме, передує цій начебто благородній справі…

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень