7.01
2016

У Дніпропетровську відбувся етап зимового любительського кубка з велокросу Dnepr Winter Cross CUP. Заїзди проходили у Молодіжному парку серед чотирьох вікових категорій: до 30 років, 30-40 років, “40+”, а також серед дівчат; всього – 70 учасників.

Олександрійські велогонщики також боролися за перемогу: це Олександр Скринник, Дмитро Івасенко та Дмитро Бордюг – всі троє стартували у категорії до 30 років.

Найуспішнішим серед наших спортсменів виявився майстер спорту України Олександр Скринник, який прийшов до фінішу третім, програвши лідеру гонки всього 38 секунд.

Дмитро Івасенко посів двадцять друге місце, і його товариші по команді вважають такий результат чудовим з огляду на те, що цей виступ на змаганнях у Дмитра був дебютним. Третій наш представник Дмитро Бордюг зайняв у таблиці результатів 32 місце.

“Етап кубка був організований на високому рівні, дуже тепла атмосфера оточувала нас протягом усіх змагань. Перші кроки зроблено – підготовка до сезону-2016 набирає обертів. Допомагаємо нашому молодому поколінню гонщиків готуватися до високих результатів та до виконання весною нормативів кандидатів у майстри спорту”, – поділився враженнями і планами бронзовий призер кубкового етапу Олександр Скринник.