30.10
2021

28 жовтня Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції місцевим бюджетам для їх соціально-економічного розвитку. Зазвичай такі заходи відбуваються за поданням народних депутатів Верховної Ради, які відстоюють інтереси своїх виборців.

Цього разу народному обранцю від нашого 103-го виборчого округу – Олегу Вороньку вдалося «пролобіювати» виділення 10 мільйонів гривень на розвиток громад округу. Серед іншого для Олександрійської центральної районної лікарні виділено 1 млн грн. для придбання стаціонарної кисневої станції та встановлення системи постачання кисню до 25 ліжко місць.

Олександрійському онкологічному диспансеру виділено 1,1 млн грн. на придбання апарату штучної вентиляції легень, 300 тис. на закупівлю операційних ламп, 1,6 млн – ультразвукового апарату експертного класу.

З цього приводу головний лікар онкодиспансеру Олег Носов повідомив: «Друзі! Хочу поділитися з Вами гарною новиною. КМУ виділив кошти на придбання медичного обладнання для Олександрійського онкологічного диспансеру на загальну суму 3 млн. грн. Це значно покращить можливості диспансеру в наданні якісної медичної допомоги та розширить можливості для подальшої співпраці з НСЗУ.

Отримання субвенції з державного бюджету стало можливим за підтримки народного депутата України Олега Воронька!

Медичне обладнання буде придбане вже в цьому році»!

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень