8.10
2018

У серпні 2018 року в Кропивницькому відкрилося щонайменше п’ять нових інтернет-маркетів з продажу наркотиків за допомогою закладок.

Piccy.info - Free Image Hosting

Про це у Facebook повідомив колишній прокурор Кіровоградської області Сергій Жолонко, передає CBN.

«Лише поруч з моїм домом “активних” магазинів – три, – йдеться у дописі. – Як це з’ясовується? Дуже просто – шляхом набору адреси, зазначеної на наркографіті поруч з домом! Оператору задається питання про асортимент та можливість доставки в певний район (в моєму випадку – площі Богдана Хмельницького) міста. Спрацьовує як швейцарський годинник, ніяких побоювань з боку наркоділків. Моментально надсилається прайс, у ввічливому спілкуванні пропонуються зручні місця закладок, зразки надаються безоплатно!!! Для початку пропонують вбивчу дозу амфетаміну, просто за “спасибі” та з обіцянкою надавати наркотики на шару, якщо залучиш друзів. Ось такий просунутий мережевий маркетинг!»

Жолонко написав, що звертався з цього приводу до правоохоронців: «Спостерігаючи в черговий раз за цією “малиною”, я в серпні офіційно звернувся до поліції, наступного дня – ще раз, потім придбав наркотики, поліція їх вилучила… Минув місяць, жодного разу мене не допитали, листування в Telegram не вилучили та не оглянули…»

коментарі 2

 • Сіромаха пишет:

  С.Жолонко був заступником Кіровоградського прокурора.
  Працюючи, разом з облпрокурорами- квартирними махінаторами, у труху розгромили корупцію в регіоні – зупинили зловживання органів місцевого самоврядування в частині нормативно-правових актів по формуванню комунальних тарифів, та пільгового проїзду.)) (тоді це можна було, згідно ЗУ-“Про прокуратуру”, тепер ні!))
  Наркоторгівлю, подолати не вдалось, бо вона очолювалась керманичами міліції навіть переаттестованими!
  Яка моча йому в голову вдарила після пенсії, що він знову покладається на недолюстровану-перелицьовану міліцію-піліцію, та ще й розраховує кіберторгівлю поламати.
  Завдання МВС охороняти владний режим від власного народу! Крапка!
  Невже практичного досвіду така вагома посада не дала? Щей дивується.

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Сіромаха пишет:

  Сьогодні хтось гуманний (чи дисидент) залишився черговим на вашій сайто-кухні!?
  Неочікувана удача. Голу Правду навскид пропустив.
  “Разницы нет, между правдой и ло-жь-ю.. Если и ту, и другую раздеть…”

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень