8.10
2018

У 2016 році ТОВ «ЗасЕнергоСервіс» на території селища Вільшанки розпочало реалізацію інвестиційного проекту з будівництва електростанції з використанням сонячної енергії.

Piccy.info - Free Image Hosting

А днями відбулось відкриття нової електростанції. Про це пише сайт Кіровоградської облдержадміністрації. На площі близько 22 га встановили майже 46 тисяч сонячних модулів (панелей), реконструйювали трансформаторну підстанцію, збудували адміністративно-побутову будівлю та приміщення охорони. Вартість основних фондів проекту, введених в експлуатацію, склала 306 млн. 93 тис. грн. Потужність станції – близько 10 МВт. За словами представників інвестора, планується зведення подібних станцій у Благовіщенську та Новоукраїнці.

В урочистостях взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Він привітав усіх учасників непересічної події та відзначив, що сьогодні фотогальванічна станція “Вільшанка” є найбільшою та найпотужнішою сонячною електростанцією на території області.

– Потужність цієї станції втричі більша за потреби усього Вільшанського району. Цінності проекту додає й неймовірно велика інвестиційна складова – понад 300 млн. грн. стали частиною енергетичної незалежності України, – підкреслив посадовець.

Сергій Коваленко наголосив, що обласна державна адміністрація і в подальшому підтримуватиме реалізацію подібних проектів в області та побажав компанії успіхів, подальшого процвітання і нових проектів.

Один комментарий

 • Анонім пишет:

  Не, ну якщо найбільші у світі слони вже не катять, а Чорне море давно вже викопане, то чому б не СЕС.))
  Собівартість сонячного кВт?
  Чай не Африка и даже не Крым.
  Проектна потужність 10МВт, – эт када, “в унылую зимнюю пору” с 8-мю световыми часами?
  Критический дефицит Эл.эн. от традиционных источников? Тогда рядом цифирь! – скока кВт поставляется(продается) за кордон и по какой цене! -“Черный ящик в студию!” -Удивите лопоухих.))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень