13.05
2021

На автодорозі М-12 «Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка» дорожники влаштовують 18-сантиметровий шар із органо-мінеральної суміші, що значно продовжить термін експлуатації шляху. Про це повідомила заступниця очільника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Жанна Петрович сьогодні, 13 травня. «Автодорога М-12 є найжвавішою на Кіровоградщині, тож важливим є забезпечення її витривалості під час навантажень транспортом. Нині в рамках програми президента України «Велике будівництво» на ділянці км 683 – км 698 ми виконуємо одразу кілька видів робіт, зокрема, влаштування шару органо-мінеральної суміші. 18-сантиметрова «подушка» дозволить продовжити експлуатаційні можливості дороги, що збудована ще в 70-х роках минулого століття», – зазначила посадовиця.
Вона пояснила, далі дорожники стелитимуть два шари асфальту.
Наразі роботи тривають на відрізку траси між Новоархангельськом і Кропивницьким без закриття руху.
«Під час ремонтних робіт потік транспорту рухається в реверсному режимі у місцях безпосереднього виконання робіт. Тож водіям радимо бути уважними та обережними за кермом», – додала Жанна Петрович.
Нагадаємо, дві траси, які проходять через Кіровоградщину – М12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка та М04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине уряд об’єднав в одну – міжнародну М30. Ця дорога стане найкоротшим маршрутом, який з’єднає схід і захід України.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень