8.03
2024

Чи могли б ви уявити, що ваш путівник до здорової шкіри може бути таким приємним і комфортним? Для багатьох пацієнтів пані Оксана Перевозниченко, лікарка-дерматовенерологиня вищої кваліфікаційної категорії, дитяча дерматовенерологиня, стала справжньою помічницею та порадницею у боротьбі із різними шкірними проблемами. Працюючи у своєму приватному кабінеті за адресою проспект Соборний,100 (вхід з двору біля 1-го під’їзду), пані Оксана надає всебічну допомогу своїм пацієнтам. Вона працює з пацієнтами будь-якого віку і статі, завжди вникаючи у їхні проблеми та потреби.

Цього року виповнюється 25 років, як Оксана Сергіївна працює лікаркою-дермато-венерологинею. До закриття Олексан-дрійського шкірно-венерологічного диспансеру працювала на посаді завідувачки диспансерним відділенням, здійснювала прийом пацієнтів та надавала допомогу колегам у складних для діагностики випадках шкірних та венеричних захворювань. У 2015 році пройшла курси по онкодерматології, володіє дерматоскопією. Дерматоскопія – це неінвазивний метод, який застосовується для діагностики пухлин шкіри, контролю невусів (родимок), в трихології для діагностики хвороб волосся та інших захворювань шкіри.
Лікарка постійно удосконалює свої знання, використовує англомовні наукові медичні інтернет-ресурси для підвищення кваліфікації та професійного росту, вїдвідує дерматологічні, трихологічні та дерматоскопічні конгреси, симпозіуми, конференції. У своїй роботі керується переважно європейськими та американськими протоколами лікування. В своєму кабінеті лікарка займається діагностуванням та лікуванням хвороб шкіри та захворювань, що передаються статевим шляхом, рекомендує засоби догляду за шкірою, проводить видалення папілом та кератом. Допомагає пацієнтам отримувати гарні результати в лікуванні та досягненні стійкої ремісії при таких захворюваннях, як акне, розацеа, періоральний дерматит, псоріаз, екзема, червоний плоский лишай, атопічний дерматит та багато інших. Лікує паразитарні й грибкові ураження шкіри та нігтів. Також проводить медогляди з видачею довідок в басейн, гуртожиток тощо. У пацієнтів є можливість виклику лікаря додому та онлайн-консультування в деяких випадках.
Пані Оксана – це не лише лікарка, а й психологиня, яка розуміє важливість довіри та співпраці з кожним пацієнтом. Вона знаходить індивідуальний підхід у кожному окремому випадку, допомагаючи своїм клієнтам відновити здоров’я шкіри та відчувати себе впевнено.
Якщо ви шукаєте професійного лікаря-дерматовенеролога, який дбатиме про вашу шкіру з любов’ю та увагою, обов’язково звертайтеся до Оксани Сергіївни Перевозниченко. Лікарка не лише допоможе вирішити ваші проблеми із шкірою, а й зробить ваше лікування максимально приємним та ефективним.
Прийом пацієнтів проводиться за попереднім записом за тел.: +38 050-719-82-98 за адресою пр.Соборний,100 (вхід з двору біля 1-го під’їзду).

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень