20.01
2016

Вчора голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко протягом години відповідав на дзвінки жителів кіровоградщини до обласного контактного центру.

Кілька дзвінків надійшло з Олександрії. Зокрема житель мікрорайону “Перемога” бідкався зношеністю даху будинку, де він проживає, але тут йому допомогти має міська влада. А інший дзвінок стосувався проблем гуртожитку Олександрійського аграрного технікуму. Жителі гуртожитку де самотужки, а де й заручившись підтримкою влади, намагаються вирішувати проблеми із електропостачанням, водоводом і теплом, і щоб врешті точно знати за що платять, і що ці кошти йдуть на потреби гуртожитку, хочуть домогтися його переведення у комунальну власність. Щоб вирішити це питання, відповідні структури ОДА, за дорученням Сергія Кузьменка, проаналізують дане питання і запропонують шляхи його вирішення.

Важливе питання порушив представник ГО “Шлях до життя”. Віл-позитивні жителі Олександрії донедавна отримували замісну терапію, але наразі обласний СНІД-центр відмовляється надавати препарати громадський організації ліки. Iх люди мають отримувати самостійно в обласному центрі. Як і надалі забезпечувати хворих на СНІД жителів Олександрії замісною терапією у зручний для них спосіб, не порушуючи при цьому певних норм і правил, має проаналізувати департамент охорони здоров’я ОДА. За даними порталу bordelero.net , серед українських секс-робітниць 12% є носіями ВІЛ-інфекції. І це тільки підтверджені випадки. Скільки дівчат не знають про своє захворювання- достовірних статистичних даних немає.

З сайту ОДА

, .

Один комментарий

  • ARлЕkiNo пишет:

    “До недавно отримували необхідні ліки”… тепер треба аналізувати депатаменту охорони здоров’я ОДА!? Хто знає, як тепер нормальним людям без відбірного матюччя сприймати це одреформоване знущання?!!! Цей високопарний чиновницький витвір…цей дУпартаментний напряг(хоч би дУмалку не порвало).

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень