29.01
2016

27 сiчня голова Кіровоградської ОДА Сергiй Кузьменко зустрічався з Єпископом Олександрійським і Світловодським Боголепом Української православної церкви, Єпископом Кіровоградським і Голованівським Марком Української православної церкви Київського Патріархату, митрофорним протоієреєм Романом – секретарем Кіровоградської єпархії Української православної церкви.

Вiн висловив вдячність за (одностайність) у питаннях подальшого розвитку країни. Голова облдержадміністрації відзначив, що на Кіровоградщині немає напруги чи конфліктних ситуацій серед вірян, а в умовах збройного конфлікту на території держави це надзвичайно важливо.

Серед іншого очільник області просив духовно підтримувати людей. Подякував за увагу воякам АТО та їх родинам, зокрема священнослужителям–капеланам Кіровоградської єпархії Української православної церкви Київського Патріархату, поруч з українськими військовими знаходяться постійно у зоні збройного конфлікту.

Також, учасники зустрічі обговорили питання становлення в Україні Помісної православної Церкви, бачення ними шляхів подолання існуючого міжправославного протистояння в державі.

З сайту ОДА

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Міжконфесійний конфлікт в цілому в краіні Е ! Особливо між православними КП і МП (Киівський і Московський патріархат).
    Не виходить(!), на грунті масового пасивного вірування, безбожия на нашій територіі, розпалити межконфесійний конфлікт…
    Чия тут заслуга, служителів культу, що вірно оцінюють обстановку і не рипаються? Чи владних органів, яким дісталась територія з відповідним менталітетом населення?… Чом не привід бути задоволеними один одним, та й не подякувати… Творцю!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень