3.11
2020

Фахівцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості спільно з представниками Державної служби України з питань праці в області проводиться інформаційна робота з роботодавцями щодо легалізації трудових відносин з найманими працівниками. Днями було здійснено інспектування підприємств сфери пасажирських перевезень, транспорту та кур’єрської діяльності.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в області Олексій Гаркуша детально поінформував керівників підприємств, які були охоплені перевірками, про порядок та терміни подання повідомлення про прийняття на роботу працівника, порядку накладання та розміру штрафних санкцій при порушенні роботодавцем законодавства про працю.

 Головний державний інспектор звернув увагу на недопущення затримки виплати заробітної плати, необхідності нарахування її у повному обсязі та обов’язковості проведення індексації. «Управління Держпраці не є караючою структурою, основним завданням інспектора є консультативна та роз’яснювальна робота, у тому числі спільно з фахівцями державної служби зайнятості», – пояснив О. Гаркуша.

Під час зустрічей, інформаційно-роз’яснювальна робота проводилась як з роботодавцями, так і з їхніми працівниками. Зокрема, працівникам були окреслені суттєві переваги легальних трудових відносин з роботодавцем та попереджено про негативні наслідки, які тягне за собою безвідповідальне ставлення до питання працевлаштування. Роботодавцям фахівці нагадали окремі положення Кодексу законів про працю України та акцентували увагу на штрафних санкціях за порушення трудового законодавства і законодавства про зайнятість населення.

Крім того, усі охочі мали можливість отримати індивідуальні консультації та відповіді на запитання, які стосуються чинного законодавства про зайнятість.

Т. Балдачевська, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості        

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень