17.11
2017

    Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (7,9%), на працівників сфери торгівлі й послуг (10,8%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (20,4%) та на кваліфікованих робітників з інструментом (26,8%). Такі статистичні дані наводить обласний Центр зайнятості.


   Станом на 1 листопада 2017 року в центрах зайнятості області було зареєстровано 11,7 тис. безробітних громадян, з яких 62,6% складали жінки, 35,8% – молодь віком до 35 років, 40,6% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців. У січні-жовтні 2017 року статус безробітного мали 37,9 тис. осіб, з них отримали цей незавидний статус безпосередньо в жовтні 2 тисячі осіб. За сприяння служби зайнятості у січні-жовтні поточного року міськрайонними та районними центрами зайнятості працевлаштовано майже 14,0 тис безробітних громадян. Рівень працевлаштування безробітних громадян становив 36,9%. Також було працевлаштовано 4,6 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості. Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру майже 9,7 тис осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 25,6%. Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 5,7 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 15,1%. Станом на 1 листопада 2017 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 2,9 тис одиниць. У середньому на одну вакансію претендувало 4 особи: серед кваліфікованих робітників з інструментом на одну вакансію претендувала 1 особа, серед професіоналів – 2 особи, серед фахівців – 4 особи, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 2 особи, серед технічних службовців – 7 осіб, серед працівників торгівлі й сфери послуг – 8 осіб, серед кваліфікованих робітників сільського господарства – 20 осіб.

О.Колмаков

коментарі 2

 • Анонім пишет:

  Зареєстровано 11,7тис. безробітних!… І який це складає відсоток від кількості зареєстрованих працюючих?
  Як співідноситься кількість працездатних і безробітних? Скільки не зареєстрованих, але теж безробітних?
  Де ці показники? І кому потрібен отой ваш хлам???

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Анонім пишет:

   г.Черкассы магазин Деликат бульвар Шевченко 114 приглашает на работу сотрудников- иногородних обеспечиваем жильем – тел 0503131019 або 0472-45-42-01.

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень