18.10
2021

18 жовтня, під час брифінгу начальник обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко розповів про перебіг вакцинації від COVID-19 на території Кіровоградщини.

В усіх місцях для вакцинації протягом останніх вихідних (з 14 жовтня по 17 жовтня) зроблено 6 103 щеплення від коронавірусу. Загалом за два останні тижні проведено 30 984 щеплення.

«Укотре нагадую, що вакцинація від COVID-19 є найбільш ефективним способом захистити себе від госпіталізації та тяжкого перебігу хвороби. Майже усі хворі, які перебувають на стаціонарному лікуванні чи підключені до апарату штучної вентиляції легень не вакциновані», – зазначив посадовець.

Олег Миколайович також наголосив, що мешканці Кіровоградщини мають можливість обрати для щеплення з трьох вакцин різного принципу дії: Pfizer/BioNTech, CoronaVac, AstraZeneca.

«У деяких місцях вакцинації наразі відсутня або закінчується вакцина CoronaVac, на нову поставку цієї вакцини очікуємо вже цього тижня», – додав Олег Рибальченко.

Також він нагадав, що для особливо вразливих до важкого перебігу хвороби COVID-19 людей похилого віку в певних відділеннях «Укрпошти» облаштували пункти вакцинації від коронавірусу, отримати щеплення там можуть всі охочі. Такі пункти працюють згідно з графіком відділень “Укрпошти”.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень