16.04
2021

За програмою «Велике будівництво» в області тривають ремонтно-будівельні роботи на 33 об’єктах станом на сьогодні, 15 квітня. Зокрема, це дороги, мости, заклади освіти й медичні заклади.

Як повідомив директор ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг області» Анатолій Зорькін, наразі здійснюються роботи на 4 ділянках доріг місцевого значення: Компаніївка-Сасівка-Губівка-Калинівка, Первозванівка-Калинівка-Сасівка,Іванівка-Федорівка, Кропивницький-Первозванівка-Калинівка-Сасівка.
«На більшості об’єктах тривають підготовчі роботи. Відбувається геодезична розбивка доріг, скидання стічних вод та розширення проїжджої частини, підвозиться ґрунт та розширюється проїжджа частина автодороги», – уточнив Анатолій Зорькін.
Він додав, за сприятливих погодних умов ще на двох об’єктах незабаром стартують роботи.
Служби автомобільних доріг області наразі облаштовує 19 об’єктів.
«Активно ремонтується дорога М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка від Новоархангельська до промислової зони Кропивницького тривають роботи з поточного середнього ремонту. Крім того, ремонтується і територіальна мережа. Приступили до ремонту покриття на дорогах Т-24-01 Городище-Шпола-Новоукраїнка-Бобринець-Устинівка від Новоукраїнки до Рівного та Т-15-04 Первомайськ-Новоукраїнка: від Новоукраїнки до села Піщаний Брід. На обох дорогах цьогоріч відновиться по 20 км. Наразі завершується влаштування об’їзної дороги двох мостів у Куцеволівці, оскільки ремонт передбачає розбирання проїзної частини обох штучних споруд»,– зазначила заступниця начальника Служби автомобільних доріг області Жанна Петрович.
Вона також додала, майже на фініші ремонт мосту у Соколівці по південному обходу Кропивницького.
«Наразі роботи ведуться на опорах», – зауважила Жанна Петрович.
Згідно з даними директора департаменту капітального будівництва та інвестиційної діяльності ОДА Олександра Мільта, в області завершується будівництво двох приймальних відділень, а також триває реконструкція школи, будинку культури, чотирьох садочків і школи олімпійського резерву.
«Приймальне відділення в Гайворонській ЦРЛ ми завершили. Ще триває в обласній лікарні. Також триває реконструкція дитячому садочку в Голованівську, Олександрійському міському будинку культури та школі олімпійського резерву в обласному центрі. Розпочали будівельні роботи в садочку Знам’янки», – уточнив Олександр Мільто.
Нагадаємо, понад 200 об’єктів у дорожній галузі, освіті, спорті та медицині стали складовою програми «Велике будівництво» на Кіровоградщині у 2020-2021 роках.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень