1.04
2022

На території області в онлайн-режимі навчаються 2062 учні з числа тимчасово переміщених осіб. Про це під час засідання Комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури повідомила очільниця департаменту освіти і науки ОВА Ельза Лещенко.

«Ми працюємо з кожною територіальною громадою щодо юридичної реєстрації кожного учня. Маємо також забезпечити видачу документів 9-класникам, які отримують свідоцтво про базову загальну середню освіту та учням 11-х класів, які отримують свідоцтво про повну загальну середню освіту, яких наразі в області навчається 254 учні. Маємо зробити все, щоб ці учні отримали документи вчасно і вирішували питання щодо подальшого навчання», – наголосила під час спілкування з керівниками територіальних громад Ельза Лещенко.

Також освіту здобувають 74 дитини з особливими освітніми потребами, які проживають на території області. В тому числі – вихованці дитсадків. В онлайн-режимі зараз працюють 7 спецшкіл обласного підпорядкування, де навчаються 609 дітей з особливими освітніми потребами,з них два учня – з числа внутрішньо переміщених.

Один комментарий

 • BRITANIA пишет:

  В Великобритании хотят возглавить процесс по выдаче ордера на арест путина

  https://ghall.com.ua/2022/04/08/v-velikobritanii-hotyat-vozglavit-protsess-po-vydache-ordera-na-arest-putina/

  Великобритания должна возглавить политический процесс по призывам к Международному уголовному суду о выдаче ордера на арест путина. Правительство Великобритании должно вынести постановление, определяющее российскую армию как террористическую организацию.

  Об этом в комментарии Guildhall заявила депутат парламента Великобритании, член Палаты Общин Лайла Моран.

  «Путин и его армия убивают ни в чем не повинных украинцев. Санкции, которые мы ввели были критически необходимы и не можем останавливаться на достигнутом», — заявила политик.

  «Пришло время обходится с путинской армией и его наемниками так, как мы обращаемся с террористами, на основании соответствующих постановлений правительства Великобритании. Великобритания должна возглавить призывы к Международному Уголовному Трибуналу по выдаче ордера на арест Путина», — подытожила депутат парламента Великобритании.

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень