19.11
2021

На Кіровоградщині ситуація щодо захворюваності на COVID-19 напружена, але контрольована. Про це під час брифінгу розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Наталія Горбенко.
«Ситуація в області напружена. Кількість хворих зростає, через те збільшується і кількість летальних випадків. Я ще раз наголошую, що єдиним ефективним способом захистити себе і близьких від коронавірусної хвороби є вакцинація», наголосила Наталія Горбенко.
Вона додала, що в області за минулу добу, 17 листопада, зробили 5901 щеплення від COVID-19. У центрах масової вакцинації населення зробили 1297 щеплень. Освітянам провели 71 щеплення, пенсіонерам – 1670.
Імунізацію населення проводили вакцинами Comirnaty, CoronaVac, AstraZeneca, Moderna. На території області працювали 121 пункт щеплення, 11 центрів масової вакцинації населення та 13 мобільних бригад.
Також вона розповіла, що від 16 листопада в Кропивницькому у тестовому режимі запрацював ще один Центр масової вакцинації.
Мешканці області мають можливість отримати щеплення від корона вірусу у приміщенні автостанції №1 за адресою: вул. Олександрійське шосе, 1). Центр працює з 09.00 до 14.00 годин щоденно.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень