2.07
2021

Для підтримки та розвитку підприємництва серед жителів Кіровоградщини, діє проект по наданню фінансової підтримки суб’єктам малого та середнього бізнесу.

Очільниця області Марія Чорна на зустрічі з представниками Координаційної ради ветеранів АТО закликала активно користуватись цим ресурсом, який надає держава.

«Раніше я і сама допомагала створювати такі стартапи. Хочу наголосити на тому, щоб наші вже існуючі, або майбутні бізнесмени подавали свої проекти на розгляд комісії. Умови загальні для всіх, але під час відбору пріоритет надається учасникам АТО/ООС», – зазначила Марія Чорна.

Фінансова підтримка на реалізацію бізнес-проектів надається:
безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження бізнес-проектів за принципом мікрокредитування, існуючим до 500 тияч гривень, новим – до 100;
на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження бізнес-проектів, у межах часткової компенсації суми відсотків по кредиту .
З переліком документів для участі у відборі та умовами участі можна ознайомитися на сайті “Кіровоградщина бізнесова” та у Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва),84, кімн. 417, 419, контактний телефон/факс: (0522) 24 08 86 (електронна адреса: rfpp@email.ua)

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень