16.12
2021

Відповідно програми Президента України «Велике будівництво» на території Кіровоградської області реалізується 14 об’єктів, з них 3 школи, 4 садочки, 4 заклади спортивної інфраструктури, 2 заклади культури, 1 медичний заклад. З вищезазначеного переліку завершено роботи по 4 об’єктам. На завершальній стадії 1 проєкт – Побузька ЗОШ. Про це під-час брифінгу повідомив представник департаменту капітального будівництва Кіровоградської ОДА. Він зазначив, що на 2022 рік переходять:
– ДНЗ в с. Черняхівка, об’єкт розраховано на 3 роки.
Наразі побудовано коробку будівлі та влаштовано покрівлю з металочерепиці, на 2022 рік планується завершити весь обсяг робіт та придбати обладнання.
– Спортивний комплекс «Мрія» реалізація, якого розрахована на 2 роки. Наразі зроблено перепланування внутрішніх приміщень, частково утеплено фасад будівлі, влаштовано вимощення, пандуси, вікна, зовнішня каналізація, проведені підготовчі роботи для влаштування підлоги. В свою чергу на 2022 рік заплановано виконання робіт по влаштуванню фасаду, встановлення дверей, буде завершено внутрішнє оздоблення будівлі, монтаж внутрішніх інженерних мереж, встановлення спортивного обладнання, влаштовано благоустрій території.
– «Надія» розраховано на 3 роки. Проєктом у 2021 році передбачено роботи з реконструкції приміщення та обладнання басейну, а саме: оздоблювальні роботи роздягалень, душових, санвузлів, влаштування покрівлі, заміна вітражів вікон, оздоблювальні роботи приміщеннябасейну, ремонт чаші басейну, влаштування вентиляції, проведення електромонтажних та сантехнічних робіт. На 2022 рік планується завершити роботи з реконструкції приміщень басейну та продовжити роботи з реконструкції будівлі.
– ДЮЦ об’єкт розраховано на 2 роки. В цьому році передбачено влаштування покрівлі, утеплення фасаду, встановлення енергозберігаючих вікон, влаштування пандусу. На 2022 рік передбачено продовжити роботи з опорядження фасаду, виконати внутрішні оздоблювальні та інженерні роботи, влаштування благоустрою території.
– ЗОШ м. Мала Виска, об’єкт розраховано на 2 роки. В 2021 році передбачено проведення робіт по утепленню фасаду, частковому влаштуванню вимощення. На 2022 рік заплановано завершити роботи з влаштування фасаду, вимощення та ремонт ганку центрального входу будівлі школи.
– Бейсбольний стадіон м. Кропивницький, реалізація проєкту розрахована на 2022 рік. Водночас в поточному році розроблено та виготовлено проєктно-кошторисну документацію, однак фінансування об’єкту не було, тому його реалізація перенесена на 2022 рік.

По вищезазначених об’єктах всі будівельно-монтажні роботи будуть виконані згідно в межах затверджених графіків будівництва та графіків фінансування на 2021 рік.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень