24.01
2024

Майже минув календарний місяць, як до Олександрійського міського музейного центру ім. А.Ф.Худякової надійшла гуманітарна допомога від Міністерства закордонних справ Німеччини та Центру допомоги мистецтву України Ukraine Art Aid Center.

У плані допомоги ми отримали технічне обладнання, яке покращить функціонування роботи закладу, і різноманітні пакувальні та витратні матеріали. Працівники Музейного центру ознайомилися з інструкцією використання зарядної станції, налаштували та встановили в залах закладу гігрометри, що допомагають контролювати рівень вологості в приміщеннях, встановили бокс для зберігання документів, ліхтарики,повністю зарядили павербанки на випадок відключення живлення. Найцінніший подарунок – ноутбук, який є засобом для зберігання та передачі документообігу, а також демонстрації відеоматеріалів на лекціях та інших музейних заходах. Навесні чекаємо в музеї фахівців, що представляють Національний науково-дослідний реставраційний центр, до якого був поданий перелік стародруків, ікон та ін., що потребують реставрації. Тому в пригоді стануть папір, різні види плівок, рукавички та інші матеріали.
Музейний центр висловлює вдячність національному координатору Ірині Нікіфоровій та регіональному координатору, колезі музейнику Роману Пацовському за велику, неоціненну, добру справу зі збереження історичної, культурної спадщини українського народу, а також за сприяння розвитку музейної справи в Україні.
Натхненно працюємо на позитивний результат!


З вдячністю – Олена Луценко, директор Олександрійського міського музейного центру

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень