16.05
2022

Міжмуніципальний проєкт із будівництва водогону у чотирьох громадах мають намір реалізувати на Кіровоградщині. Про це повідомив голова обласної ради Сергій Шульга сьогодні, 16 травня.

«Проєкт фактично готовий. Це будівництво нового водогону на кілька громад, що забезпечить жителів надійною послугою. З огляду на той факт, що існуючі джерела вичерпують свої ресурси, ми працюємо на перспективу», – зазначив голова облради.

Сергій Шульга додав, централізоване стабільне водопостачання в громадах також сприятиме залученню виробництв на території.

«Для залучення інвесторів і відкриття нових виробництв важливим фактором є наявність стабільної подачі води. Будівництво водогону водночас сприятиме економічній привабливості громад», – підкреслив він.

Голова облради уточнив, проєкт передбачає співфінансування.

«Для реалізації проєкту ми розраховуємо на участь у міжнародних грантових програмах. Тобто наша частка, частка громад – це співфінансування», – сказав Сергій Шульга.

Основним провайдером проєкту розглядається обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград».

Нагадаємо, у лютому голова обласної ради Сергій Шульга ініціював створення Муніципальної ліги на Кіровоградщині, яка своїм завданням визначила спільну роботу між громадами.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень