6.04
2021

В Олександрії активізована робота телеграм-чату «Безпечна Олександрія», можливості якого дозволяють користувачам ділитися в групі інформацією про зафіксовані пригоди та надзвичайні події, а працівникам правоохоронних органів, рятувальникам та іншим державним структурам оперативно реагувати на них.

Сьогодні, 6 квітня, міський голова Сергій Кузьменко разом із начальником Олександрійського районного відділу поліції Володимиром Хвостовим провели брифінг щодо популяризації сервісу «Безпечна Олександрія» й подальшим заохочення громадян приєднуватися до даної соціальної групи.
У телеграм-каналі піднімаються питання роботи комунальних і сервісних служб, правоохоронних органів, пришвидшення реагування та оперативне прибуття на місце події рятувальників, поліції, медиків, отримання контактної інформації роботи необхідного сервісу тощо.

Моніторити ситуацію в чаті й реагувати на повідомлення з боку міської ради будуть представники житлово-комунального господарства та муніципальної безпеки.
Повідомлення від абонента повинно містити наступну інформацію:
– суть події,
– точна адреса, де відбувається чи відбулася подія, час;
– фото з місця події (за можливості);
– контактний телефон заявника (для з’ясування обставин).
У форумі бажано не вести переписку на теми, які не стосуються порушень правопорядку, надзвичайних подій чи пригод. Фейкова інформація буде відстежуватися, а порушники притягуватимуться до адміністративної відповідальності.
Посилання для вступу в групу: https://t.me/joinchat/RKgLvKaETl659IE-

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень