8.11
2021

Міста Кіровоградщини запрошують до участі в Національному конкурсі «Молодіжна столиця України-2022». Про це в Кіровоградській ОДА розповіла керівниця управління молоді і спорту облдержадміністрації Ірина Глобенко та регіональна координаторка конкурсу Ірина Ткаченко. «Одним із головних завдань конкурсу це розвиток молодіжної політики у містах. Усі території, які мають статус міста, можуть стати учасниками конкурсу. Це престижний конкурс на національному рівні. Він дає молоді доступ до програм обмінів, навчання, це можливість познайомитися з іншими молодіжними лідерами та владою», – зазначила Ірина Глобенко.
Заявку на участь подають представники місцевої влади спільно з ініціативною молоддю міста. Заявки прийматимуть до 31 січня 2021 року. Ініціатори: Міністерство молоді та спорту України, Громадська організація ”Український інститут міжнародної політики” та Громадська спілка ”Національна молодіжна рада України”.
Місто, яке отримає статус Молодіжної столиці України може брати участь у загальноєвропейському конкурсі «Європейська молодіжна столиця».

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень