21.10
2015

У серпні 2015 року виконавчий комітет Олександрійської міської ради прийняв рішення встановити шефство над Донецьким прикордонним загоном. Уже у вересні перша партія гуманітарного вантажу (предмети особистої гігієни, одяг, взуття, бензопили, посуд, матраци та ін.) була успішно доставлена на передову.

Сімнадцятого жовтня міський голова С.Цапюк разом з депутатами О.Цапюком, А.Кожемяченком, членом виконкому Г.Гострим та місцевим волонтером В.Стадниченком побували у зоні бойових дій і відвідали Донецький прикордонний загін. Мета поїздки: узгодити з керівництвом план надання допомоги і подальшої співпраці на 2015-2016 роки, ознайомитися з умовами перебування прикордонників, а також доставити будівельні матеріали та інші речі першої необхідності.

У супроводі керівництва військового формування представники олександрійської влади побували на лінії розмежування у селі Гнутовому, звідки видно позиції бойовиків, та мали можливість оглянути військову техніку, яка використовується нашими підрозділами у зоні проведення АТО.

Також міський голова ознайомився з тим, як проживають бійці. Розповідаючи про поїздку, Степан Кирилович зазначив, що побутові умови прикордонників потребують покращення.

Тому за ініціативи С.Цапюка депутатський корпус розгляне питання щодо виділення з міського бюджету необхідних фінансових ресурсів на виконання ремонтних робіт і утеплення приміщення, де перебувають наші захисники.

На знак глибокої вдячності за допомогу і увагу до проблем військовослужбовців командування Донецького прикордонного загону вручило найактивнішим волонтерам і депутатам грамоти, а С.Цапюку, згідно з Наказом голови Дежприкордонслужби України В.Назаренка, було вручено медаль «Незалежність України» ІІІ ступеня. Міський голова підкреслив, що ця відзнака є спільною заслугою влади та усіх олександрійців.

Степан Кирилович закликав жителів міста і волонтерів об’єднати зусилля, аби спільно з військкоматом та владою надавати бійцям цільову допомогу, яку вони найбільше потребують.

I.Московченко

, , .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень