29.01
2016

З цією метою Степан Цапюк звернувся на 5-й сесії міськради до олександрійців.

«Шановні олександрійці!

Стратегічне планування є ефективним інструментом у досягненні сталого економічного і соціального розвитку території. Тому мною і моєю командою, які зацікавлені у плановому розвитку громади, був розроблений проект стратегічного розвитку Олександрії до 2020 року і у майбутньому вона розвиватиметься відповідно до напрямків і орієнтирів, визначених цією стратегією.

З цією метою – залучення громади міста до належної підготовки відповідного документу, та для забезпечення прозорості і загальнодоступності влади буде створено комітет стратегічного планування.

Я запрошую фахівців, інтелектуалів, депутатів, підприємців, громадські організації та усіх небайдужих городян методом співучасті та партнерства взяти участь у спільному пошуку зовнішніх джерел для реалізації стратегії розвитку рідного міста.

Свої пропозиції щодо участі у його роботі прохання надавати до 31 січня 2015 року в управління економіки міської ради, яке у більшій мірі буде залучено до формування стратегічних завдань розвитку території (каб.215-218), тел.7-20-40, 7-27-86, 7-07-25».

, .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Помнится 3-я сессия в “оч.умелых ручках” превратилась,… превратилась во внеочередную(!) и квинтэссенцией её закрытия было НЕ включение в Повестку дня дополнительных вопросов от наших избранников…. Несомненный прогресс – 5-я(дубль2) сессия, которая и по подписанному распоряжению и по-сути была таки внеочередной позволила одному из избранников “включить” 3-м не санкционированным вопросом и огласить обращение к александрийцам!!! Как назидание – есть избранные, но есть еще и избранники, умеющие низменное превращать в возвышенное, пользуясь тем же материалом… просто волшебники!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень