13.01
2016

12 січня відбулося засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто питання про внесення змін до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2016 рік». 

Міській раді запропоновано збільшити доходну та видаткову частини головного кошторису міста на 102,7 млн грн. У тому числі, збільшивши обсяг субвенцій на соціальний захист населення на 94,9 млн грн, субвенцію на інсулін на 1,5 млн грн, освітню субвенцію на 2,3 млн грн та доходи загального фонду на 6,9 млн грн. Проте зменшаться: медична субвенція на 1,7 млн грн і базова дотація – на 1,4 млн грн.

Також члени виконкому розглянули питання фінансування Олександрійського професійного ліцею та ПТУ №17, які у цьому році передаються на утримання міста. Дані навчальні заклади документально ще не передані місту, але заробітну плату працівникам необхідно нараховувати і сплачувати. Тому депутатам запропоновано передбачити у міському бюджеті 5 млн грн для часткового забезпечення фінансування цих навчальних закладів.

Міський голова С.Цапюк зазначив, що буде направлено лист до керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради з пропозицією щодо компенсації з обласного бюджету частини коштів на утримання даних закладів, так як в них навчаються студенти з усієї області.

I.Московченко

, .

Один комментарий

  • Горожанин пишет:

    Просто волшебники в горисполкоме. Во всем мире борются за наполнение бюджетов, работают по 25 часов в сутки, головы ломают, а у “наших” все просто – взяли и наполнили. Что сделали – просто попросили!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень