15.03
2016

Комісія у складі представників управління економіки міської ради, спецінспекції з благоустрою населених пунктів, управління ветеринарної медицини та міського відділення поліції проводять у місті рейдові перевірки.

Протягом 10-11 березня здійснено рейд біля ПК«Світлопільський», де останнім часом розширилась несанкціонована торгівля. Продажом продуктів зі свого городнього господарства займаються не тільки окремі мешканці, але і підприємці, які почали використовувати пішохідну доріжку як місце для торгівлі різними товарами.

Насамперед громадян попереджають про те, що торгівля у невизначених для цього місцях забороняється. Відповідно до ст.160 Кодексу України про адміністративні правопорушення торгівля з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях тягне за собою штраф у розмірі від 689 грн.

З метою попередження виникнення місць стихійної торгівлі рейдові перевірки продовжуватимуться і надалі.

І. Московченко

, .

Один комментарий

  • Energy Progres пишет:

    Чому 689 грн? При кваліфікації злочинів або правопорушень необхідно виходити з встановленої соціальної пільги. А при розрахунку розміру штрафу, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення та Кримінальним кодексом України, – з неоподаткованого мінімуму доходів громадян, встановленого законодавством на сьогоднішній день у розмірі 17 гривень. (http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/62866.html). Тобто, штраф буде від 17 до 119 грн, а промисловими товарами від 102 до 255 грн.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень