14.01
2021

Про це очільник МКІП Олександр Ткаченко написав у Фейсбуці.

Днями побачив публікацію дівчинки з Кіровоградщини Аліни Шевченко про незаконне закриття центральної районної бібліотеки імені Дмитра Чижевського у Олександрії. Аліні лише 15 років, а медійну уваги до теми вона привернула так, що будуть вражені комунікаційники з багаторічним досвідом

Тому для мене було важливо поговорити про проблему в першу чергу саме з нею. Про закрития цієї бібліотеки наше міністерство абсолютно не в курсі. Очевидно – процедура ліквідації порушена.

Після розмови з дівчиною, поспілкувався з місцевою владою. І обласна, і міська влада вже в курсі подій. Мер Олександрії Сергій Кузьменко тримає на контролі розвиток ситуації, хоча бібліотека і не знаходиться в міському підпорядкуванні. З листом щодо подальшої долі закладу районна влада до мерії звернулася тільки після розголосу ситуації у соцмережах.

Дані непорозуміння спричинені діями районної влади, яка знаходиться в стадії розформування. Домовились у конструктивній співпраці знайти вихід із ситуації. МКІП з місцевою та обласною владою вже напрацьовують рішення, як зберігти приміщення, бібліотечний фонд і робочі місця для людей, які там працюють. І можливо створити на базі бібліотеки музей Дмитра Чижевського та читацьку залу. Триматимемо в курсі!

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень