6.03
2017

  У Кіровоградській обласній державній адміністрації обговорили окремі заходи виконання програми енергоефективності Кіровоградської області на 2017-2020 роки. За повідомленнями прес-служби КОДА, в рамках цих заходів у поточному році заплановано спрямувати 1 мільйон гривень на відшкодування кредитів, призначених для запровадження енергозберігаючих заходів. Якщо у минулорічних програмних рішеннях такі відшкодування були передбачені лише військовослужбовцям, учасникам АТО та членам їхніх сімей, то у новій програмі заплановано відшкодовувати частину кредитів, визначену чинними положеннями, також і об`єднанням співвласників багатоквартирних будинків та ЖБК.

О.Іванченко

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Багато років, ще до повної приватизації своїх квартир, житловий фонд(БКБ), були у власності і на обслуговуванні Держави( з помірною квартплатою). Ніхто не робив комунальним(читай державним) будинкам належні ремонти, обслуговування, не кажучи вже про утеплення. Довели житловий фонд до 80% зносу! Приватизовували деякі розумаки за власні кошти, шляхом викупу. Моє казали, не буду платити комірне! Ага счас, ..пішла безкоштовна приватизація квартир, тай виявилось, що треба спільно утримувати увесь будинок(підвал, дах, комунікації, під”їзди) і прибудинкову територію, тепер усім жителям БКБ -САМИМ! Держава накінець розтворилась, як пьяний їжачок у тумані. Ніхто й не помітив! Її відповідальності -НЕМА! Це ну ніяк не вкладається в совдепівські стереотипи! (Особливо, коли без капремонту, зіпхнули на ОСББ).
    Тепер коли безгрошів”я, страшенна стагнація економіки – з “паршивоі вівці хоч шерсті клок”, даємо вигідне погашення кредиту… на утеплення.(не на харчі, ліки, одежу!) Кидайтесь начебто на халяву, але “клок” з вас таки візьмуть. Було б воно і добре, але ж багатезно “овечок” уже не стрижені, а бриті – голі, босі і без картуза. /Чомусь не утеплюють теплотраси, там левова втрата тепла, щей втрати на утечку з проржавлених труб/

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень