21.03
2016

Ми стали здоровішими?

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Наприкінці минулого року головне управління статистики у Кіровоградській області провело щорічне вибіркове опитування членів домогосподарств, яким серед іншого цікавилися станом здоров’я опитуваних.

Підсумки опитування, розповсюджені на всі домогосподарства області, свідчать, що 59,7% (у 2014р. – 49%) оцінювало стан свого здоров’я як “добрий”, 8,6% – “поганим”.

Із загальної кількості опитаних осіб 30% мали хронічні захворювання або проблеми зі здоров’ям. Найбільш поширеними були гіпертонія, серцеві захворювання, артроз або артрит та остеохондроз. Серед осіб,  які мають проблеми зі здоров’ям,  9% – хворіють на хронічний гепатит, жовчокам’яну хворобу, холецистит, холангіт, цироз печінки,  8% – хронічний бронхіт, емфізему легенів, 7% – виразку шлунку або 12-палої кишки.

За даними опитування, частка домогосподарств, у яких хто-небудь потребував медичної допомоги, придбання ліків та медичного приладдя, як і в 2014р., становила майже 100%. Повідомили, що протягом 2015р. зверталися за медичною допомогою 69% (у 2014р. – 75%) опитаних осіб. Серед них 93% зазначили, що зверталися до поліклініки (крім стоматолога), 11% – до стоматолога у державній медичній установі, по  4% відповідно  до приватного стоматолога та  швидкої медичної допомоги, 2% – до сімейного лікаря у поліклініці.

, .

коментарі 2

 • Анонім пишет:

  Виявляється не тільки зрада крокує поряд з перемогою…а разом з ними (по домогосподарствам!?) статистичний дебілізм!
  Всі означен

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Анонім пишет:

  (продовження)….Всі означені хвороби кваліфіковано і концентровано викладені у документаціі медичних закладів, ведеться і статистична іх обробка. Займатись збором подібноі інформаціі по домогосподарствах – всеодно, що виривати гланди через ж…у. Віртуозна вибіркова статистика, тут і доктор безсилий!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень