9.08
2021

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна звернулася до керівників територій області щодо важливості інформаційної кампанії та роз’яснювальної роботи серед населення щодо вакцинації. Про це очільниця облдержадміністрації повідомила під час апаратної наради.

«Минулого тижня я відвідувала деякі центри масової вакцинації населення. Побачила те, наскільки очільники територій дбають про безпеку та здоров’я населення. Втішною була ситуація на території Кропивницького – люди стояли в черзі і могли отримати вакцинацію. Також в Олександрії повністю налагоджена робота. Але по деяких територіях, на жаль, є нерозуміння ситуації та відмінності центру вакцинації від пункту щеплення. Прошу директора департаменту охорони здоров’я зателефонувати кожному та пояснити це», – зазначила Марія Чорна.

Також очільниця обласної державної адміністрації звернулася до керівників громад:

«Я звертаюся до всіх керівників територій: подбайте про своїх жителів. Поінформуйте, що вакцини в наявності, прокомунікуйте з сімейними лікарями, щоб проводилася інформаційна кампанія про те, де вакцинуватися, як це зробити та яка вакцина підійде краще для кожного з жителів території»- додала Марія Чорна.

Один комментарий

  • Ліпко пишет:

    Ліпко лдаю

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень