30.09
2021

29 вересня, у рамках ділової частини проведення агропромислової виставки «АгроЕкспо – 2021» відбулась Панельна дискусія на тему: «Створення кластеру органічного бджільництва та апітерапії на території Кіровоградської області».

У ній взяла участь голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна.

«Бджільництво є дуже важливою економічною та соціальною складовою розвитку сільських територій. Серед основних перспектив розвитку органічного виробництва в області визначено саме виробництво органічного меду. Кластерна модель є найбільш ефективною системою взаємодії, яка дає змогу об’єднувати групи людей, індустрії, а також освіту та науку навколо конкретних галузей, у нашому випадку навколо бджолярства. Він дозволяє зрозуміти потреби бізнесу, а державі, науці й освіті — задовольнити їх», – сказала Марія Чорна.

Також учасники дискусії документально закріпили свою співпрацю та наміри щодо створення кластера органічного бджільництва та апітерапії “ORGANIC STEP” в Кіровоградській області.

Мета документу – сприяння всебічному розвитку органічного бджільництва як ефективного агроекологічного методу впливу на сталий розвиток сільського господарства, спрямованому на збереження екосистеми степового ландшафту, масштабування кращих екологічних практик на основі кластерної самоокупної організації приватного бджільництва на Кіровоградщині, підвищення рівня ефективної зайнятості, популяризації та формування у населення звичок здорового харчування та підтримки здоров’я; налагодження мереж взаємодії та посилення співпраці з міжнародним організаціями в галузі бджільництва.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень