9.08
2021

Спільна робота над проектом програми економічного та соціального розвитку на наступний рік – головне завдання усіх підрозділів ОДА, а також депутатського корпусу обласної ради та керівників територіальних громад. На цьому під час апаратної наради та презентації проекту програми економічного та соціального розвитку на 2022 рік та формування місцевих програм наголосила голова облдержадміністрації Марія Чорна. Проект стартував у червні – відповідним розпорядженням голови ОДА. Його розробкою займався департамент економічного розвитку Кіровоградської облдержадміністрації.
«Сьогодні це лише проект. Хотілося б, щоб після його розгляду долучилися всі небайдужі, в кого є бажання допомогти з розробкою проекту. В тому числі мова йде про голів територіальних громад. Це потрібно для того, щоб створити той проект програми на ваших територіях, який протягом наступного року дублюватиме ті програми та заходи і відповідну вашу роботу, яку б ви хотіли провести на територіях ваших громад», – зазначила Марія Чорна.
Водночас питання підготовки галузевих программ на декілька найближчих років підтримали і голова обласної ради Сергій Шульга та депутат обласної ради Сергій Коваленко, які акцентували на тому, щоб галузеві програми розвитку та проведення робіт на усіх територіях мають розроблятися мінімум на 5 років. Крім цього, мають бути чітко сформовані усі пропозиції, які мають пройти масштабнее обговорення на засіданнях профільних робочих групп.
Проект програми містить наразі чотири масштабних розділи: Серед них – «Конкурентноспроможна інноваційноспрямована економіка», «Розвиток людського капіталу та підвищення якості життя населення», «Сталий розвиток усіх територій» та «Збереження екосистеми та поліпшення екологічної інфраструктури».

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень