12.01
2022

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна розпочала співбесіди з головами РДА, міськими, селищними та сільськими головами з підведення підсумків соціально-економічного розвитку у 2021 році та визначення пріоритетних завдань щодо забезпечення сталого розвитку у цьому році.

Сьогодні на співбесіди були запрошені голова Кропивницької РДА Віталій Пастушенко, а також очільники Бобринецької міської ради та Компаніївської селищної, Аджамської та Великосеверинівської сільських рад. Вони звітували щодо підсумків розвитку територій, які вони очолюють, за минулий рік.

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна акцентувала увагу на важливості обговорення усіх питань, важливих для соціально-економічного розвитку кожного населеного пункту області. Мова йде про усі ключові сфери – освіту, охорону здоров’я, культуру, спорт, розвиток інфраструктури, а також питання належної та прозорої оплати праці, сплати податків, житлового фонду, соціального захисту.

«Ми розпочинаємо рік з співбесід з очільниками територій Кіровоградщини для того, щоб проаналізувати усі галузеві показники соціально-економічного розвитку кожної громади, кожної РДА. Наша мета – визначити проблемні питання районів та спільно знайти вирішення цих питань. Це необхідно для того, щоб наша область мала стабільний, сталий розвиток не лише в окремих населених пунктах, а повністю», – зазначила Марія Чорна.

Надалі спільно з очільницею облдержадміністрації та керівниками структурних підрозділів ОДА були обговорені проблемні питання та головні акценти у роботі та співпраці з облдержадміністрацією у цьому році.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень