5.07
2021

У приміщенні ГУНП в Кіровоградській області відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України. Поліцейських області привітала голова облдержадміністрації Марія Чорна.
“З повагою відношусь до тих, хто усвідомлено обирає професію поліцейського. Це постійний ризик, стрес та постійні чергування. Я знаю, як це чекати чоловіка з чергування. Як це після важкого тижня ще вдома щось робити з дітьми. Тому я знаю, яка це небезпека, який це ризик, на який ви свідомо щодня йдете. Ви наші спокійні ночі, щасливі ранки та безпечні вечори. І президент України, і ми, влада, будемо цілком підтримувати вас задля того, щоб ви забезпечували 100% довіру населення, адже це найвищий показник нашої з вами роботи. Я бажаю вам здоров’я, успіху. Щоб усі шанували вас не тільки у цей день, а й щодня. Щоб ваші близькі чекали вас вдома і знали, що ви повернетеся.
З глибокою шаною пам’таємо про тих, хто загинув, виконуючи свої обов‘язки. Велика шана ветеранам, які зараз знаходяться на пенсії. Знайте, ми завжди вам підставимо плече. Слава Україні», – звернулася до поліцейських Марія Чорна.
Під час урочистих зборів Марія Чорна вручила правоохоронцям подяки за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та зміцнення правопорядку.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень