9.11
2021

Сьогодні, 9 листопада, голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна привітала з професійним святом діячів культури та майстрів народного мистецтва.

Очільниця області разом з головою Кіровоградської облради Сергієм Шульгою за плідну працю, вагомий внесок у розвиток галузі культури та мистецтва в регіоні вручили почесні грамоти та подяки майстрам, театралам, музикантам, працівникам бібліотек та музеїв.

«Українська культура це не тільки Тарас Шевченко, Григорій Сковорада, Леся Українка та інші всесвітньо відомі постаті. Українська культура – це люди, які несуть та бережуть культурний код нашої нації, це – кожен з вас! Ви – хранителі нашої культури, наших традицій. Безумовно, це талант – це дар Божий, і чудово, що ви несете його людям», – сказала Марія Чорна.

Також посадовці окремо вручили обласні премії «Духовний скарб Кіровоградщини», які отримують кращі працівники галузі культура.

Зокрема, нагрудні знаки, дипломи, скульптури «Степовий орел» та грошові премії отримали: Анатолій Форманчук, художній керівник Копенкуватського будинку культури Голованівського району, Павло Рибалко – заступник директора Кіровоградського обласного краєзнавчого музею, Валентина Животовська – директор головної бібліотеки області – Обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського та Антоніна Червінська – народна артистка України.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень