29.09
2021

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна провела зустріч з виконавчим директором UkraineInvest – урядового офісу із залучення та підтримки інвестицій Сергієм Цівкачом.

Мета зустрічі – обговорення перспективних інвестиційних проектів, які можуть бути впроваджені на Кіровоградщині. Під час зустрічі Марія Чорна презентувала можливості області, деталізувавши актуальні дані щодо найбільших виробництв та підприємств Кіровоградщини.

«Кіровоградська ОДА вже налагодила комунікацію з Вінницьким офісом «Юкрейнінвест» та направила інформацію про перспективні інвестиційні проекти та область. Нещодавно ми відвідали форум UkraineInvest Talks, у рамках якого презентували інвестиційний потенціал нашої області та ознайомили з успішними прикладами залучення інвестицій на Кіровоградщину. Сьогодні ми використовуємо виставку ″АгроЕкспо″ – не лише як виставку досягнень аграріїв і машинобудівників, а і як чудовий майданчик для презентації всього потенціалу Кіровоградщини. Тож наш регіон має всі передумови для активного залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій», – акцентувала в рамках зустрічі очільниця області.

У рамках зустрічі очільниця облдержадміністрації розповіла про найбільш перспективні напрямки підприємництва та виробництва на Кіровоградщині: сучасні підприємства з виробництва продуктів харчування, флагмани машинобудування – ПрАТ “Гідросила ГРУП”, ПАТ “Ельворті”, добувні підприємства. Крім цього, Марія Чорна наголосила: область має позитивний досвід залучення інвестицій і в інших галузях. Місцева компанія
“I&U Group” збудувала унікальний біогазовий комплекс з переробки органічних відходів цукрового виробництва в сировину для теплової та електричної енергії і це перший проект в державі, який був втілений за програмою “Використання сільськогосподарських відходів в Україні”.

Під час спілкування присутні обговорили подальші стратегічні вектори співпраці та можливості Кіровоградщини щодо залучення інвестицій у різних галузях промисловості та виробництва.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень