1.10
2021

Взаємодії між Урядом «Нафтогазом», підприємствами теплокомуненерго та громадами будуть відтепер регулюватись спеціальним Меморандумом. Про відповідні результати засідання президії Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України повідомила голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна на своїй сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1785183418331394&id=100005192598806

«За кожним словом – реальні дії. Це ключовий принцип команди Президента, який уже неодноразово підтверджувався на практиці. І результати сьогоднішнього Конгресу це зробили вкотре. Упродовж кількох місяців стояло гостре питання – якими будуть тарифи на опалення для українців взимку. Ця тема хвилювала всіх, хто слідкував за ситуацією на ринку газу. Вона складна, але вихід було знайдено», -зазначила Марія Чорна.

Очільниця області наголосила: завдяки ініціативам Президента вдалося напрацювати
ефективні рішення, які гарантують, що в цьому опалювальному сезоні ціна газу для побутових споживачів і тарифи на опалення не мають підвищуватись.

«Усі деталі взаємодії між Урядом, Нафтогазом як постачальником газу, підприємствами теплокомуненерго та громадами будуть відтепер регулюватись спеціальним Меморандумом.
Президент поставив завдання захистити українців від підвищення тарифів. А ми з колегами з усіх областей підтримали це питання одноголосно. У результаті Нафтогаз запропонував для цього прозорі умови. Це дасть можливість пережити нам цю зиму. Інакше платіжки за тепло для наших родин були б просто космічними», – резюмувала Марія Чорна.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень