13.09
2021

10 вересня, голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна провела офіційну зустріч із Надзвичайним та Поважним послом Турецької Республіки в Україні паном Яхмуром Ахметом Гюльдере.

Марія Володимирівна ознайомила гостей з особливостями регіону, розповіла про основні напрямки роботи місцевих підприємств та виробництва.

«Стратегічно важливим пріоритетом розвитку області є розширення взаємовигідного співробітництва у всіх напрямках, зокрема в туристичній та економічній галузях. Кіровоградщина та Турецька Республіка мають багато спільних напрямків для розвитку та подальшої співпраці», – сказала Марія Чорна.

У свою чергу пан Яхмур Ахмет Гюльдере наголосив, що Туреччина має близько 4 мільярдів доларів активів в Україні, а торгівля складає близько 5 мільярдів доларів.

“Я впевнений, що наша співпраця допоможе підвищити ці показники”, – сказав посол.

Марія Чорна подякувала гостям за проявлену увагу саме до Кіровоградщини, висловила надію на подальше плідне партнерство, а також запросила присутніх відвідати найбільшу агропромислову виставку в Україні, яка пройде в кінці вересня у Кропивницькому.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень