20.12
2021

Сьогодні, 20 грудня, голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна нагородила переможців фотоконкурсу «Щасливе дитинство без зла та насильства» та вручила їм подарунки.
Конкурс проводився в рамках щорічної міжнародної акції «16 днів проти насильства» з метою виховання в дитячих серцях поваги та любові до своєї родини, до свого оточення. Родзинкою конкурсу в цьому році став помаранчевий акцент на фото, адже цей колір є одним з офіційних кольорів кампанії Генерального секретаря ООН по боротьбі з насильством щодо жінок і використовується як символ світлого майбутнього, вільного від насильства.
Конкурс передбачав участь дітей віком від 7 до 17 років за двома віковими категоріями: молодша вікова категорія – це діти віком від 7 до 12 років, старша вікова категорія – від 13 до 17 років.
У молодшій віковій категорії третє місце посів – дев’ятирічний Євгеній Котік з міста Олександрія, друге –
Артем Касянчук, 7 років, з Великосеверинівської ТГ Кропивницького району, перше – Назар Данільченко, 8 років, з Олександрії.
У старшій віковій категорії третє місце посів – Максим Лєвак, 15 років з Кропивницького, друге – Данило Радіонов, 15 років, з села Недогарки Приютівської ТГ Олександрійського району, перше місце – Альона Лепська, 13 років з Петрівської ТГ Олександрійського району.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень