12.11
2021

Вчора, 11 листопада, голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна зустрілась із військовослужбовцями та членами футбольної команди “АТО Кропивницький” 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго.

Нещодавно на чемпіонаті України з футболу серед воїнів АТО кропивницька команда посіла друге місце серед більше, ніж 90 команд.

«Нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність. І саме Ви, українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструєте мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти, в тому числі і під час різноманітних спортивних змагань», – звернулась до військовослужбовців Марія Чорна.

Від Кіровоградської ОДА футбольна команда отримала символічні подарунки – прапори України та м’ячі, в свою чергу капітан ФК подарував очільниці області бойовий прапор полку з підписами військовослужбовців.

Також голова громадської спілки “Кіровоградська обласна асоціація футболу” Віктор Безсмертний вручив членам команди “АТО Кропивницький” подяки від імені федерації.

«Незабаром ви від’їжджаєте на чергову ротацію в зону проведення бойових дій ООС. Тож я щиро хочу побажати, щоб всі ви повернулися цілими та неушкодженими додому. Ми з нетерпінням будемо вас чекати для того, щоб в повному складі наступною весною розпочати новий футбольний сезон, адже всі наші перемоги ще попереду», – сказала Марія Чорна.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень