5.07
2021

У Кропивницькому стартував ІІІ Всеукраїнський етап військово-патріотичної гри «Джура», відкрила його голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна спільно з головою Кіровоградської обласної ради Сергієм Шульгою та секретарем Кропивницької міської ради Олегом Колюкою.

Учасниками змагань є близько 300 хлопців та дівчат віком 11-14 років – представників учнівської молоді з низки областей України.

«Друзі, Кіровоградщина вітає вас! Ми горді приймати всеукраїнський етап змагань. Бачити стільки світлих облич, відчувати таку силу та енергію, що лине від вас. Ви – патріоти, майбутні захисники нашої держави. Ті, хто прославлятиме Україну!
Але як жінка, як матір, мені б дуже хотілося, щоб Джура для вас залишилась грою, а навички, отримані тут, не довелось використовувати в бою. Щиро бажаю, щоб ці чотири дні, які ви проведете в нашій області, запам’ятались вам на все життя як радісна пригода. Кожному бажаю перемоги!»- звернулася до учасників Марія Чорна.

На учасників змагань чекає інтелектуальна гра-вікторина з історії України, конкурс у вигляді демонстрації навичок зі стройової підготовки «Впоряд», змагання на туристській смузі перешкод. Учнівська молодь змагатиметься у стрільбі з пневматичної гвинтівки, надаватиме першу долікарську допомогу з елементами рятувальних робіт, а також візьме участь у квестах та комбінованих військово-спортивних та туристських естафетах.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень