12.10
2021

Сьогодні, 12 жовтня, під час наради з головами райдержадміністрації та ОТГ голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна повідомила про нові правила пасажирських перевезень у міжрегіональних напрямках.

Марія Володимирівна акцентувала, що Уряд України вніс зміни до постанови №1236, і з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у водіїв та пасажирів сертифікату про проведення повної або часткової (для “жовтої” зони) вакцинації, або негативного ПЛР чи експрес-тесту, який чинний 72 години.

«Я звертаю вашу увагу на те, що ми маємо вжити всіх необхідних заходів, щоб кожен громадянин використав своє право на вакцинацію. Вакцини для щеплень від коронавірусу наявні у достатній кількості. В області працюють мобільні бригади, які можуть приїхати на місця та провести імунізацію населення, де немає центрів вакцинації. Окремо наголошую на цьому для голів ОТГ, адже якщо саме ваші люди після 21 жовтня не зможуть скористатись послугами міжрегіональних перевезень через відсутність COVID-сертифікатів – проблеми та конфлікти можуть виникнути у вас», – акцентувала Марія Чорна.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень