2.07
2021

Кіровоградщина активно готується до щорічної міжнародної агропромислової виставки «Агроекспо-2021», цьогоріч вона пройде вдев’яте.

Деталі підготовки та проведення заходу обговорювалися в рамках засідання обласного організаційного комітету з питань виставкової діяльності.

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна наголосила: «Агроекспо» – знакова подія не лише для Кіровоградщини, а й для України в цілому, тож захід має пройти на найвищому рівні.

«Ця виставка вже увійшла в історію нашої області та країни. Це вагомий і знаковий захід, ми маємо докласти усіх зусиль для того, щоб ця виставка пройшла на найвищому рівні. Вперше цьогоріч на «Агроекспо-2021» запрошені представники департаментів агропромислового комплексу усіх облдержадміністрацій України. Ми маємо долучити і представників територіальних громад для того, щоб вони представили свої експозиції на площах «Агроекспо». У нас є прекрасна продукція, потужні виробництва, які ми просто зобов’язані презентувати усій Україні!» – закцентувала Марія Чорна.


Цьогоріч на виставці очікують понад 50 тисяч відвідувачів, половина з яких – мешканці інших областей. Крім цього, на виставці будуть представники Польщі, Австрії та Білорусі.

Міжнародна агропромислова виставка «Агроекспо» пройде з 29 вересня по 2 жовтня 2021 року.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень