7.07
2021

Громади Кіровоградщини мають зосередити увагу на питання придбання житла для дітей-сиріт. На цьому під час тематичної наради наголосила голова облдержадміністрації Марія Чорна.

За інформацією, на сьогодні 87 дітей-сиріт придбали житло на суму 30,3 млн. грн. Завершили роботу з придбання житла дітьми за рахунок коштів субвенції 11 колишніх територій: м.Світловодськ, колишні Вільшанський, Гайворонський, Кропивницький, Новгородківський, Новомиргородський райони, Соколівська, Новопразька, Приютівська, Добровеличківська та Петрівська територіальні громади.

До цього часу не придбали житло діти-сироти у Знам’янці (з 6 дітей придбали житло 3), Кропивницькому – з 10 дітей власниками житла стали 5 осіб, Олександрії – з 8 дітей придбали житло 6, Голованівського району – з 13 придбали житло 8, Кропивницького району – з 40 придбали 23, Олександрійського району – з 17 придбали 9, Новоукраїнського району – з 10 придбали 7.

Не завершили також роботу Первозванівська, Дмитрівська, Компаніївська, Бобринецька та Новоукраїнська територіальні громади.

«Я прошу керівників названих територій вжити заходів щодо прискорення придбання житла дітьми-сиротами до кінця завершення річного терміну перерахування коштів на рахунки дітей», – зауважила голова облдержадміністрації.

Як уточнив директор департаменту соціального захисту населення Олександр Догаров, наразі змінився Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення. Зміни стосуються того, що тепер отримувачами субвенції та відповідальними за її використання визначені територіальні громади (раніше були РДА). Крім того, придбання житла за рахунок коштів державної субвенції буде здійснюватись для усіх без виключення вікових груп, за умови їх перебування на квартирному обліку.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень