4.10
2021

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна провела щотижневу тематичну нараду, головним питанням якої стало забезпечення населення області якісною водою.

Очільниця області проінформувала, що на Другому Конгресі місцевих та регіональних влад за участю Володимира Зеленського обговорювались питання щодо необхідності ухвалення загальнодержавної програми «Питна вода України» на 2022-2026 роки. Здоров’я українців є пріоритетом для Президента України та його команди. У межах цієї програми запланована реалізація понад 1700 інфраструктурних проектів у регіонах України, зокрема будівництво нових та реконструкція наявних об’єктів водопостачання та водовідведення.

«Здоров’я громади Кіровоградщини великою мірою залежить від якості води, яку люди споживають. Ситуація з водопостачанням в області складна. Доручаю Управлінню ЖКГ обладміністрації провести дослідження якості питної води з централізованих систем водопостачання на підвідомчих територіях та повідомити громадськість. Ми маємо забезпечити людей якісною водою на всіх територіях. Серед ініціатив Президента України Володимира Зеленського є програма «Здорова Україна», яка спрямована на створення всіх умов для якісного та здорового життя українців. Чиста вода та хороша екологічна ситуація дозволяють людині прожити довге та щасливе життя», – зазначила Марія Чорна.

В управлінні житлово-комунального господарства облдержадміністрації розповіли, що Кіровоградська область розташована в межах Українського кристалічного щита і відноситься до маловодних регіонів.

Централізованим водопостачанням в області забезпечені споживачі
12 міст (100%), 22 із 27 селищ міського типу (81,5%), 217 із 991 сільського населеного пункту (21,9%).

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень