12.08
2021

До 1 вересня планується вакцинувати проти корона вірусу 80% медичних та педагогічних працівників. Про це під час брифінгу повідомила голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна.

Наразі в області вакцинувалися близько 140 тисяч жителів.

«Як нам доповідають громади, станом на 11 серпня 121 пункт вакцинації працює. Але ми цю інформацію систематично перевіряємо, виїжджаючи без попередження на місця. Так само перевірки в областях особисто проводить Міністр охорони здоров’я пан Ляшко.
Ми вийшли на рівень, коли щодня робиться більше 3000 щеплень. На минулому тижні Кіровоградщина по темпам приросту імунізації зайняла перше місце по Україні з приростом більше 40%. І ми не плануємо зупинятися», – зазначила Марія Чорна.

Очільниця облдержадміністрації наголосила, що завдання громад за підтримки ОДА – забезпечити безперебійну роботу пунктів вакцинації, оскільки вакцин у кожній громаді – достатньо.

«Ще одне наше завдання – забезпечити в кожному пункті щеплення не менше 50 вакцинованих. Для цього проводимо додаткову роз’яснювальну роботу в соцмережах, у ЗМІ, під час особистого спілкування. Моя команда буде і надалі контролювати роботу цих пунктів, оскільки побачили ефективність такого методу. Після того, як я поїхала по області без попередження громад, одразу почалась робота», – наголосила голова ОДА Марія Чорна.

Також голова облдержадміністрації додала, що бажаючі вакцинуватися не обов’язково повинні мати укладену декларацію. Кожен охочий імунізуватися від небезпечної хвороби, може прийти до центру чи пункту вакцинації у своїй громаді. Для щеплення потрібно мати при собі документ, який засвідчує особу.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень