14.11
2017

   Лидер партии “Рух новых сил” Михеил Саакашвили заверил, что у него и у его семьи нет незаконных доходов, и что его родные неплохо зарабатывают. Данное заявление он сделал в эфире телеканала ATR. “Я живу очень скромно… У меня нет никаких незаконных доходов, нет никакого бизнеса, у моих родственников нет бизнеса”, – сказал он. Политик заявил, что его родные “получают в Грузии хорошую зарплату”. “У меня бабушка работает, мама работает, жена работает, я раньше работал”, – заявил Саакашвили, пояснив, что получает доход от чтения лекций.

  Как сообщал “Обозреватель”, Саакашвили, заставивший своих сторонников ночевать в палатках под Верховной Радой, владеет элитной огромной квартирой в центре Киева.

Е.Мариинская

коментарі 4

 • Анонім пишет:

  Є, трохи підзабутий, віршовий твір, І.Франка -“Вічний революціонер”. Ним був і Ленін, і Троцький, і Фідель, і Че Гевара. Мало кому з них довелось “будувати”, а не “розвалювати”. Користуватись, або й створювати умови для державного перевороту.
  Перевернули, -опісля називали Великою революцією…
  Починати з перерозподілу власності і безпощадною боротьбою з попереднім власником. Природній(об’єктивний) спротив цьому, породжував громадянську війну, неймовірні людські жертви та розвал економіки країни, – як наслідок, простий люд, до межі зубожіння… Фактично, з нуля, починати виснажливу відбудову зруйнованого революцією, та щей “мріяти-діяти” про світову революцію…
  Ось чому відбувся “тихий” розкол у славній кагорті тюряжників-більшовиків, з усіма наслідками 37-го року. Грузин Й.Сталін хотів і робив відбудову країни, інші заважали, хотіли світового безладу(революції), за участю обескровленноі країни.
  Чого хоче нинішній Грузин? – “вічний революціонер? Чи маємо свого Йосипа?, який не розкрадає, а відбудовує краіну. І над ким вже занесена альпіністська сокирка Меркадера?

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Анонім пишет:

  Є, трохи підзабутий, віршовий твір, І.Франка -“Вічний революціонер”.(Хто, зовсім не пам’ятає – двадцять зелених грн. вам в поміч.) Ним був і Ленін, і Троцький, і Фідель, і Че Гевара. Мало кому з них довелось “будувати”, а не “розвалювати”. Користуватись, або й створювати умови для державного перевороту. (не еволюційні, а насильницькі дії)
  Перевернуте -опісля називали Великою революцією…
  Починати доводилось, з перерозподілу власності і безпощадною боротьбою з попереднім власником. Природній(об’єктивний, “віддай-не віддам”, “було ваше, стало наше”) спротив цьому, породжував громадянську війну, неймовірні людські жертви та розвал економіки країни, – як наслідок, простий люд, сягав межі зубожіння… Треба було, фактично з нуля, починати виснажливу відбудову зруйнованого революцією+, та щей “мріяти-діяти, за покликом вічного революціонера”, про світову революцію…
  Ось чому відбувся “тихий” розкол у славній кагорті тюряжників-більшовиків-ниспровергателей, з усіма наслідками 37-го року. Грузин Й.Сталін хотів і робив і зробив відбудову країни, інші заважали, хотіли світового безладу(революції), за участю обескровленноі країни…
  Чого хоче нинішній Грузин? – “вічний революціонер? Чи маємо свого Йосипа?, який не розкрадає, а відбудовує краіну? Чи є шанси на відбудову? І над ким, вже занесена альпіністська сокирка Меркадера Рамона? (схиляюсь до того, що над країною)

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Анонім пишет:

  Первый полуфабрикат, при втором, врядли имеет смысл.
  Снимите, упраздните, ликвидируйте!

  Мне нравится! Thumb up 0

 • Анонім пишет:

  Але, гараж? Вы там живі ще?
  Велика річниця насувається.
  Надія є?, що порадуєте аналітикою наслідків доленосних подій? Чи почекаємо розв’язки нових? Можемо й не здибатись!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень