2.06
2021

У Світловодську продовжується реконструкція Дніпровської водоочисної станції ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Про це повідомив заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Поліщук.
«Готовність проекту – 46%. Він здійснюється за кошти Світового банку. Реконструкція відбувається поетапно, щоб не зупиняти водозабезпечення споживачів. Після введення в експлуатацію цього об’єкту підприємство почне застосувати в роботі нові технології очистки», – зазначив Сергій Поліщук.Він додав, що проект передбачає будівництво нової водоочисної споруди розміром не більше 72х24м, в якій повинні розташовуватись дві ідентичні водоочисні лінії загальною потужністю 100.000 м3 / добу.
В департаменті житлово-комунального господарства Кіровоградської ОДА розповіли, що наразі виконали роботи з армування бетонних пальових ковпаків, встановили каркас для бетонування приміщень обробки мулу і створили відлив вертикальних стін відстійників.
Як повідомлялось, Дніпровську водоочисну споруду ввели в експлуатацію в 1973 році з проектною потужністю 168 000 м3/добу.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень