21.08
2018

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час апаратної наради 20 серпня підкреслив, що період перед виборами Президента України, починаючи вже з осінніх місяців, буде насичений політичними подіями та новинами, зокрема, інформацією про різноманітні показники, рейтинги, шанси та ймовірних переможців.

 “Із рейтингами у нас все добре. Не треба їх передчасно демонструвати, – зазначив він. – Наші рейтинги – це побудовані дороги, амбулаторії, відремонтовані лікарні і школи, створена інфраструктура та умови для того, щоб розвивалася економіка”.

Керівник ОДА наголосив, що до виборів ще пройде немало часу. “Я закликаю усіх колег не піддаватися загальним негативним настроям, які будуть формуватися цієї осені деякими телевізійними каналами, а якісно виконувати свою роботу”, – наголосив Сергій Кузьменко.

Сайт ОДА

Один комментарий

  • Земеля пишет:

    От пройдисвіт! Других закликає, а сам вже проштовхнув думку(!) -“у нас з рейтингами усе добре” і спрямував куди саме треба дивитись, шоб розгледіти “наші перемоги”.( а там просто прослизнувші крізь хижі чиновницькі руки освоєні бюджетні кошти і нічогісінько більше. Бюджетні кошти – це наші з вами податки, сбори, штрафи, за них дещо побудовано та відремонтовано!)

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень