1.04
2017

Куди вже вище?

Рубрика: Новости. Автор: Lena

     «Укрпошта» майже вдвічі підвищить тарифи на прийом і доставку періодичних видань у два етапи – про це повідомляють вітчизняні ЗМІ з посиланням на відповідний наказ Міністерства інфраструктури.

   Перше підвищення заплановане на 1 липня поточного року, і відтоді ціни виростуть на 50 відсотків.

   З початку наступного року (а саме – з першого січня) тарифи піднімуться ще на 48 відсотків і будуть відповідати рівню, передбаченому наказом Мінінфраструктури. Таким чином, друковані періодичні видання та їхні читачі отримають дуже відчутний «удар по кишені». На переконання багатьох аналітиків, настільки відчутний, що це поставить під загрозу саме існування деяких видань.

О. Осауленко

коментарі 3

 • Анонім пишет:

  Вот это яркий пример отчаянного спасения от “поступи прогресса”.
  Средства для достижения цели, больше всего характеризуют саму цель! Здесь, “бумажным” журналистам, будет гораздо предметнее для понимания и выводов…Своя мозоль больнее.( см. дискуссию о библиотеках – “Звіт, за чашечкою кави”, от 28.03.)

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Helena пишет:

   Да, для печатных журналистов наступают “веселые” времена. С другой стороны, будет стимул искать “заманухи”, чтобы не потерять читателя. Или теперь всем – в блогеры? А если интернет отключат?)))

   Мне нравится! Thumb up 0

   • Анонім пишет:

    Обидно, Вы до сих пор не хотите поверить в неотвратимую “поступь прогресса”. Ему можно препятствовать, сопутствовать, не обращать внимание. А Он будет, его нельзя Отключить!

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень