18.09
2015

Відбулося засідання круглого столу з представниками суб’єктів надання первинної правової допомоги. Такими суб’єктами є органи місцевого самоврядування, Пенсійного фонду, Центру зайнятості та інші – тобто державні органи, а також і громадські організації, які вирішують різноманітні соціальні питання. Як пояснив начальник відділу по взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Олександрійського центру безоплатної вторинної правової допомоги (коротше, ця посада називається «інтегратор») Володимир Світановський, мета заходу – тісна взаємодія вищезгаданих суб’єктів з Центром у питанні надання безоплатної правової допомоги громадянам відповідних категорій.

За результатами круглого столу було підготовлено проекти меморандумів про співпрацю між обома сторонами, кожен представник суб’єкта надання первинної правової допомоги отримав примірник такого меморандуму для можливого його уточнення і подальшого підписання.

О. Нарiжний

, .

Один комментарий

  • АRлЕkiNo пишет:

    Меморандум, це папір на якому викладені наміри про наміри, підписані сторонами…і нікого нідочого не зобов”язують! Не вірите? Без напрягу пригадайте , нав”язший у зубах маститих політиків ,”доленосний”, славнозвісний , для Украіни БУДАПЕШТСЬКИЙ МЕМОРАНДУМ,.. як дійшло до діла !!!??? В народі меморандум вже перехрестили в меморанДУЙ, вірогідно, щоб легше рифмувалось з – “хоч коси, а хоч і куй”, чи “голосуй не голосуй”- всеодно получиш … те, що в рифму.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень